TokenPay

TokenPay – Wallet Installation / New Address / Backup (Ukrainian)

By TokenPay Team | January 18, 2020, 12:49 PM

TokenPay – Wallet Installation / New Address / Backup (Ukrainian)

TokenPay – Wallet Installation / New Address / Backup (Ukrainian)

Всім привіт! З вами Рубен і сьогодні я покажу, як встановити гаманець TokenPay.  Спочатку зайдіть у ваш Інтернет браузер. Перейдіть на www.tokenpay.com, де вам треба буде авторизуватися і увійти до гаманця.  Перейдіть в меню «Wallets» і тут оберіть необхідну версію гаманця TokenPay. Наприклад, якщо у ваc Android телефон – Android гаманець. Якщо у вас  Mac ноутбук – треба обрати гаманець для Mac і Windows гаманець, який ми і збираємось використовувати. 

Для цього нам потрібно завантажити архів з версією гаманця для Windows.  Натисніть на «Download», потім зберегти як. Я збережу на робочий стіл, бо так легше  потім знайти. Для того, щоб розпакувати zip файл, потрібен архіватор. В такому випадку я використовую WinRAR, яким ви можете теж скористатися безкоштовно. Звісно ж,  якщо у вас його немає. Продовжимо. Поки йде завантаження, я створю порожню папку для гаманця з ім‘ям TokenPay.  

Отже, тепер в нас є порожня папка, наш файл з архівом закінчив  завантаження і наступне, що я збираюсь зробити, це перенести цей файл до  порожньої папки. Перейдіть в цю папку, правою кнопкою миші клацніть на файлі з архівом і оберіть  «Видобути файли..». Тепер у нас є гаманець TokenPay на робочому столі. Далі клацніть правою кнопкою миші на TokenPay.exe і запустіть від імені адміністратора.  

Наразі у нас повністю функціональний гаманець TokenPay. Але перед його використанням  або його адреси, я наполегливо раджу кожному зробити резервне копіювання і створити нову адресу. Як же нам це зробити? Отже, для створення нової адреси замість  адреси за замовчуванням та адреси-невидимки, вам необхідно перейти до пункту меню «Wallet management» та натиснути «Add new wallet».  

Давайте дамо йому ім‘я «Tokenpay video». Я збираюсь додати  пароль «1, 2, 3, 4, 5». Ви можете залишити все стандартним. Я маю на увазі,  якщо ви хочете змінити мову — це ваша справа. Натискаємо «Next step». На наступній сторінці  з‘явиться фраза для відновлення. Дуже важливо записати ваш пароль і фразу для відновлення. Я би Вам радив зробити це на листі паперу на випадок  найгіршого сценарію. Сховайте цей папірець деінде, де він буде в безпеці.  

Зробіть дві копії на всяк випадок, раптом ваш дім згорить або станеться якийсь форс-мажор.  Вам безперечно треба зберегти резервну копію десь ще. Маю на увазі, що це на крайній випадок, але ніхто не застрахований. Отже, запишіть пароль та фразу для відновлення.  Натисніть «Next step» і введіть вашу фразу для підтвердження. Не робіть копіювати-вставити. Обов‘язково запишіть її, а потім наберіть вручну. Це найкращий варіант.  

TokenPay Staking Wallet – Create New Address
TokenPay Staking Wallet – Create New Address

Натисніть «Next step» для завершення. Якщо зараз Зайти в «Receive», то побачимо з‘явились «TokenPay video default»  і «TokenPay video default Stealth». Для використання цих адрес просто клацніть правою кнопкою миші на них і скопіюйте адресу. Це ваші адреси для поповнення.  Отже, ось як потрібно встановлювати TokenPay гаманець і генерувати нові адреси. Якщо вам потрібно буде відновити ваш гаманець, то є ще інший спосіб для цього. Натисніть «Пуск», потім  в пошуку введіть «%appdata%» і прокрутіть вниз до «TokenPay», збережіть файл «wallet.dat». 

В ньому й знаходиться усі дані вашого гаманця.  Збережіть цей файл, наприклад, на флешці і ви завжди зможете відновити ваш  «TokenPay» гаманець. Наполегливо раджу кожному зробити ці 2 види резервних копій.  Фразу відновлення з паролем та резервну копію «wallet.dat». Я дійсно наполегливо раджу це зробити. Маю на увазі ці два види відновлення.  

Можливо, я дещо перестраховуюсь, коли флешку використовую як євро, навіть для  невеликих сум. Але, якщо у вас великі суми токенів, вам безумовно треба бути впевненим, що у вас є надійні резервні копії. Ось, напевно, і все. Маю надію, вам  сподобалось це відео. Підписуйтесь на офіційний канал TokenPay для нових відео. Гарного дня! Я пішов, бувайте!  

Enjoyed this article? Check out more English Tutorials or in our International category, and stay tuned to TokenPay.com for more updates.