TokenPay

TokenPay – Wallet Installation / New Address / Backup (Slovak)

By TokenPay Team | January 15, 2020, 5:27 PM

TokenPay – Wallet Installation / New Address / Backup (Slovak)

TokenPay – Wallet Installation / New Address / Backup (Slovak)

Zdravím všetkých, tu je Ruben a dnes si ukážeme ako nainštalova TokenPay  peňaženku. Tak najprv pôjdete do svojho internetového prehliadača a zadáte www.TokenPay.com. Na web stránke sa musíte zaregistrova a potom  ís do peňaženky, tu. Na stránke peňaženky si vyberiete príslušnú peňaženku, napríklad ak máte telefón s Androidom, peňaženku pre Android, ak máte  mac book, vyberiete Mac peňaženku. 

A v tomto prípade Windows peňaženku, ktorú sa chystáme  používa. Stiahneme Windows peňaženku, Windows zip súbor.  Stlačíme download, uloži ako, chystám sa to uloži na moju plochu. Je to žahšie  dosta to zo zip súboru. Súbor potrebujete rozbali. Ja sám v tomto prípade využívam WinRAR, ktorý môžete využi ako verziu zdarma v prípade ak  nemáte rozbažovací program. 

Tak ideme na to. Download je skoro hotový.  Medzitým vytvorím prázdny priečinok. Pomenujem ho TokenPay  peňaženka. Tak pôjdeme sem kde máme prázdny priečinok, nᚠzip súbor bol  stiahnutý. A čo idem robi teraz je, že vložím zip súbor do prázdneho priečinku. Tak je tu. Pôjdem do priečinku, kliknem pravým tlačidlom na zip súbor a stlačím  rozbali tu. A je to. Teraz máme TokenPay wallet na našej ploche. 

Tak  klikneme pravým na TokenPay.exe, spustíme ako administrátor a je to tu. Teraz máme  plne funkčnú TokenPay peňaženku, ale predtým ako sa chystáte použi peňaženku alebo túto adresu, nalieham na všetkých spravi si zálohu a spravi  novú adresu. Ako správne vytvori novú adresu namiesto predvolenej adresy a predvolenej anonymnej adresy, čo musíte spravi je ís do správy peňaženky a tam musíte stlači prida novú peňaženku.  

Tak teraz ju pomenujeme. V tomto TokenPay videu sa chystám prida  heslo jedna dva tri štyri pä a ostatné môžete necha tak. Tým myslím ak  chcete zmeni jazyk, je to na Vás. Ďalší krok je získa frázu obnovenia, je to vežmi dôležité zapísa sem Vaše heslo a  frázu obnovenia. Odporúčam Vám zapísa to na kúsok papiera a len pre najhorší prípad si uložte tento kúsok papiera niekde, kde ho nájdete  spravte si dve kópie len pre prípad, že Vᚠdom zhorí alebo niečo podobné ako toto, stále máte zálohu niekde inde. 

Myslím, že toto je definitívne  najhorší prípad, ale nikdy neviete. Tak si zapíšte heslo a frázu  obnovenia. Ďalší krok je vyplni Vašu obnovovaciu frázu k potvrdeniu. Nekopírujte,  nelepte! Čo teraz robím je, že si to zapíšem a potom to sem vypíšem. to je najlepšia  cesta. Ďalším krokom bude, že pôjdeme do prijaté, máme tu TokenPay video default a TokenPay video default stealth. Tak aby sme túto adresu použili, jednoducho  klikneme na ňu žavým tlačidlom, kopírova adresu a je to. To je Vaša depozitná adresa. 

 TokenPay Staking Wallet – Create New Address
TokenPay Staking Wallet – Create New Address

Tak toto je  ako inštalova TokenPay peňaženku a ako generova novú adresu.  Ak chcete zálohova peňaženku, je tu aj iná cesta. Musíte vpísa do  run %appdata%, ís nižšie až narazíte na T, TokenPay a uložíte si wallet.dat súbor, toto je skoro celá vaša peňaženka, tak  uložte si wallet.dat súbor. Najlepšie na USB. A takto môžete obnovi Vašu TokenPay peňaženku, nalieham na Vás aby ste každý využívali obe zálohy,  obnovovaciu frázu s heslom a wallet.dat. Naozaj by som chcel aby ste si urobili obe tieto zálohy.  

Možno to trocha preženiem, keď za USB dáte osem euro alebo dokonca  menej. A ak máte takéto množstvo TokenPay, definitívne chcete ma istou, ma dobrú zálohu. Tak to by bolo všetko. Dúfam, že  sa Vám páčilo video. Nezabudnite sa prihlási na odber oficiálneho TokenPay kanálu kvôli ďalším prichádzajúcim videám. Prajem Vám skvelý deň. Končím. Bye, bye.

Enjoyed this article? Check out more English Tutorials or in our International category, and stay tuned to TokenPay.com for more updates.