TokenPay

TokenPay Wallet Import (Recovery Phrase) Guide! (Ukrainian)

By TokenPay Team | January 18, 2020, 2:32 PM

TokenPay Wallet Import (Recovery Phrase) Guide! (Ukrainian)

TokenPay Wallet Import (Recovery Phrase) Guide! (Ukrainian)

Всім привіт! З вами Рубен і сьогодні ми покажемо, як імпортувати TokenPay  гаманець за допомоги фрази відновлення та пароля. Отже, як бачите, я створив  декілька тестових гаманців і в нас ще є один з назвою TokenPay. Я збираюсь повністю видалити гаманець і для цього нам потрібно увійти до системної папки «Appdata».  

Знайдіть в ній папку «TokenPay». В ній і знаходиться файл нашого гаманця.  Саме цю папку ми і збираємося видалити. Отже, як ви бачите, я видалив усі файли і наступне, що збираюсь зробити –  це розархівувати папку «TokenPay». Передусім, ці дії потрібні при переустановленні вашого TokenPay гаманця. Давайте розархівуємо її.  

TokenPay Crypto Currency Wallet – Deleting AppData
TokenPay Crypto Currency Wallet – Deleting AppData

Перед тим, як запустити гаманець, вам  потрібно відключитись від мережі Інтернет. Добре, добре, тепер ми відключились від  інтернету і, як ми бачимо, ми більше не під‘єднанні. Тепер відкриваємо файл TokenPay.exe.  Це займе трохи більше часу, ніж завжди. Іноді 10-20 секунд. 

Отже, у мене є  пароль, ім‘я гаманця test123 і фраза відновлення.  Тепер я переходжу до «Wallet management» і натискаю «Import wallet». Назва гаманця test 1 2 3  пароль test і потім у мене є 24-х значна фраза відновлення, яку необхідно ввести. Натискаю «Next step». Вітаю, ви успішно  імпортували ваш гаманець за допомогою фрази відновлення. 

TokenPay Blockchain Wallet – Wallet Management
TokenPay Blockchain Wallet – Wallet Management

Якщо зараз перейти до нього,  то дійсно побачимо наш гаманець. Ось і все. Саме так потрібно  імпортувати ваші гаманці TokenPay. Все, що залишилось зробити, це знову під‘єднатися до Інтернету,  дати синхронізуватися гаманцю і токени TokenPay знову будуть на балансі. Добре, тепер ми повністю синхронізувались і в нас один гаманець, який, як ви бачите,  повністю функціонує знову, як завжди. 

Усе працює.  Саме так імпортується гаманець. Чудово, на цьому все. Маю надію,  вам сподобалось це відео. Не забувайте підписуватись на канал TokenPay.  Слідкуйте за новими відео уроками. Гарного дня! Я пішов. Щасти! Бувайте!  

Enjoyed this article? Check out more English Tutorials or in our International category, and stay tuned to TokenPay.com for more updates.