TokenPay

TokenPay Wallet Import (Recovery Phrase) Guide! [Turkish]

By TokenPay Team | January 22, 2020, 12:29 AM

TokenPay Wallet Import (Recovery Phrase) Guide! [Turkish]

TokenPay Wallet Import (Recovery Phrase) Guide! [Turkish]

Herkese merhaba. Ben Ruben. Bugün size kurtarma ifadenizi ve şifrenizi  TokenPay cüzdanınıza nasıl aktarılacağını göstereceğiz. Daha önceden bir miktar varsayılan test cüzdenı oluşturdum ve bir adet TokenPay cüzdanım mevcut.  Bu yüzden tüm bu cüzdanları sileceğim. İşte burada gezici Appdata dolaşımımız var.  

Şimdi TopkenPay T’ye gidelim. “TokenPay delete” benim wallet.dat dosyamı içerir.  Bu klasördeki TokenPay cüzdanımla birlikte diğer herşeyi de sileceğiz. Gördüğünüz gibi heşeyi sildim. Ve şimdi TokenPay klasörünü açacağım.  

Bu, TokenPay klasörünü yeniden yüklemek istediğinizde temel olarak yapmanız gerekendir.  Yaptığım şey bu. Hadi onu açalım. Ve şimdi paketi açtık. Fakat açmadan önce ne yapmalıyım? İnternet bağlantısını kesmelisiniz.  Bu yüzden şimdi internet bağlantımız kesildi.  

TokenPay Crypto Currency Wallet – Deleting AppData
TokenPay Crypto Currency Wallet – Deleting AppData

Gördüğünüz gibi bağlı değiliz. Şimdi TokenPay.exe yi çalıştırmaya gidiyorum.  Bu bazen 10-20 saniye gibi bir zaman alabilir. Burada şifrelerim mevcut. Ayrıca cüzdanımın adı test123 ve de kurtarma ifadem budur.  Böylece cüzdan yönetimine giriyorum. 

Burdan göndereceğim cüzdana tıkladım ve cüzdan adı test123  Şimdi şifre testi ve gireceğim bu yerde 24 adet kurtarma cümlesi mevcut  Şimdi bir sonraki adıma geçtim. Cüzdanınızı kurtarma ifadenizden başarılı bir şekilde aldığınız için tebrik ederim. 

Şimdi cüzdana gidecek olursak  gerçekten test123’ü görmüş olacağız. Bu benim cüzdanım.Böylece TokenPay cüzdanınızı  nasıl içe aktarıyoruz? Şimdi interneti bağlantısını tekrardan sağlamak ve syc ye izin vermek zorundayım.  

TokenPay Blockchain Wallet – Wallet Management

Ve şimdi cüzdanımdan TokenPay jetonlarını alacağım.  Tamam. Şimdi tamamen senkronize edildi ve şimdi başlıyoruz. Hepsinden bir jeton ödemesi var.  Şimdi yeniden görebileceğiniz gibi cüzdan tamamen işlevsel. Yani aldığınız tüm cüzdanlar artık çalışıyor. 

Tamam. İşte bu kadar.  Umarım videoyu beğenmişsinizdir.Videoyu beğenmeyi ve kanala abone olmayı unutmayın.  Ayrıca başkaları içinde videoyu paylaşmanızı rica ediyorum. İyi günler diliyorum. Hoşçakalın.  

Enjoyed this article? Check out more English Tutorials or in our International category, and stay tuned to TokenPay.com for more updates.