TokenPay

TokenPay Wallet Import (Recovery Phrase) Guide! (Slovak)

By TokenPay Team | January 15, 2020, 6:41 PM

TokenPay Wallet Import (Recovery Phrase) Guide! (Slovak)

TokenPay Wallet Import (Recovery Phrase) Guide! (Slovak)

Zdravím všetkých, tu je Ruben a dnes si ukážeme ako vložíme do TokenPay  peňaženky obnovovaciu frázu a heslo. Tak ako tu môžete vidie, spravil som  si testovaciu peňaženku, jeden dva tri default a máme v nej jeden TokenPay. Tak idem vymaza celú túto peňaženku. Tu máme roaming, appdata roaming.  

Poďme ku “T” ako TokenPay, vymažeme TokenPay čo obsahuje aj môj wallet.dat súbor.  A túto zložku s mojou TokenPay peňaženkou v nej vymažeme. Všetko je ako má by, tak ako môžete vidie vymazal som všetko a teraz sa chystám  rozbali TokenPay súbor. Toto je podstata keď reinštalujete vᚠTokenPay súbor. Je to, čo treba spravi. Tak poďme to rozbali. 

TokenPay Crypto Currency Wallet – Deleting AppData

A teraz už to máme  rozbalené. Tak, čo by ste mali spravi predtým ako sa to chystáte spusti je, že  by ste mali odpoji internet. Ok, ok. Tak a teraz sme už odpojený z internetu. Ako môžete vidie, nie som pripojený a idem spusti TokenPay.exe.  Vždy to zaberie trocha času niekedy okolo 10 20 sekúnd. Tak tu mám moje heslo, meno mojej peňaženky je test123 a moja obnovovacia fráze je táto.  

Tak pôjdem do manažmentu peňaženky a stlačím importova peňaženku, meno peňaženky je test 1 2 3,  heslo je test, a tu mám moju 24 slovnú obnovovaciu frázu, ktorú vložím tu a stlačím ďalší krok. Gratulujem, úspešne ste si  importovali vašu peňaženku cez vašu obnovovaciu frázu. A ak teraz pôjdete do peňaženky, skutočne vidíte test 1 2 3 default. TU a sr, to je moja peňaženka. Tak to je ako  importujete vašu TokenPay peňaženku. Všetko čo teraz musím urobi je spusti internet a necha to synchronizova. 

TokenPay Blockchain Wallet – Wallet Management
TokenPay Blockchain Wallet – Wallet Management

Potom budem ma moje TokenPay mince spä v mojej peňaženke.  OK, už je to plne synchronizované. A je to tu. Máme tu jeden TokenPay, všade, je to  znova plne funkčné. Ako môžete vidie, stále rovnaká peňaženka, všetko pracuje. Toto bolo ako importova vašu peňaženku. OK, tak to by bolo všetko. Dúfam chlapci, že ste  si užili toto video. Nezabudnite na “páči sa” a odoberanie. Ďalšie príručky sú už na ceste. Prajem skvelý deň. Končím. Bye, bye.

Enjoyed this article? Check out more English Tutorials or in our International category, and stay tuned to TokenPay.com for more updates.