TokenPay

TokenPay Ultimate Staking & Encryption Lock Guide (Ukrainian)

By TokenPay Team | January 19, 2020, 9:28 PM

TokenPay Ultimate Staking & Encryption Lock Guide (Ukrainian)

TokenPay Ultimate Staking & Encryption Lock Guide (Ukrainian)

Всім привіт! З вами Рубен і сьогодні ми покажемо вам, як здійснювати стекінг за  допомогою вашого гаманця TokenPay, як зашифрувати гаманець і зробити доступним тільки для стекінга. Маю на увазі, в нас все ще заблокований гаманець, але  в той же час він працює в мережі стекінга. Це всього лиш додає нам новий рівень безпеки. Але усе-таки, це не гарантує 100% збереження проти шкідливого ПЗ і тому подібного.  

Знаєте, ніколи до кінця не вірте, що ніби ви не зможете заразити  свій комп’ютер або щось в цьому дусі. Завжди будьте обережні з шкідливими програмами. Отже, щоб це зробити, треба перейти в пункт меню  «Backup» і тут побачите підпункт «Encrypt wallet». Якщо на ньому клікнути, то з‘явиться опція введення фрази пароля. Її ви повинні зберігати в безпеці,  записати її на листку паперу і бути впевненим, що ви її записали десь належним чином. 

TokenPay Wallet Overview
TokenPay Wallet Overview

Я завжди раджу робити 2 резервні копії. Одну зберігати за межами  вашої домівки, на випадок пожежі або іншого лиха. Це на крайній випадок, але, знаєте, краще бути застрахованим, ніж потім шкодувати.  Після завершення цієї операції ваш гаманець буде заблокований і ви побачите ось таку іконку. Для нарахування винагороди все, що від вас потрібно, – це в меню «Options»  Активувати стекінг «Enable staking» і мати монети TokenPay на балансі.  

Наразі ми бачимо, що наш гаманець зашифрований і заблокований. Клікаємо на замок  лівою кнопкою миші, вводимо нашу фразу-пароль і впевнюємось, що тут стоїть галочка.  Якщо раптом ви захочете змінити ваші гаманці, тоді зніміть галочку. Але якщо ви бажаєте отримувати винагороду  при цьому зберігати гаманець в безпеці, наприклад, люди не зможуть переказати монети, поставте галочку.  

Далі натисніть «ОК». Отже, що трапилось? Гаманець зараз зашифрований і  наразі заблокований, окрім мережі винагороди. Коли через 2-3 години монети дозріють,  я прийматиму участь у стекінгу. Зараз ми цього не бачимо, так як мій гаманець вже отримав  винагороду. Тому не турбуйтесь, якщо у вас показує, що ви тільки зараз почали приймати участь у стекінгу. Перевірте через 2-3 години.  

Wallet Is Encrypted and Currently Unlocked For Staking Only.
Wallet Is Encrypted and Currently Unlocked For Staking Only.

Для отримання максимальної винагороди ваш комп’ютер має бути  увімкнений 23 години на добу. Якщо ви вимкнете його, звісно ж, ви можете зробити це, однак це  припинить процес стекінга. І знадобиться знову 2-3 години щоб запустити цей процес знову. В свою чергу, він надає вам безкоштовні монети TokenPay.  Погодьтесь, це дуже добре. Наразі не всі приймають участь у стекінгу. Приблизно 1/3. 

Це означає, для винагороди, яка дорівнює 5% на рік,  знадобиться в 3 рази менше часу. А з моєю вагою в мережі я отримаю вже  15% на рік винагороди. Це дійсно супер! Якщо ви забажаєте більш докладне пояснення щодо ваги мережі, у нас є відео урок  на цю тему. Посилання я додам в кінці цього відео. Після того, як ви зашифрували ваш гаманець, наполегливо раджу зробити нову  резервну копію файлу wallet.dat. 

І знов нагадую, зберігайте свою фразу відновлення і пароль  в повній безпеці. Тому впевнитесь, що у вас є дублікат файлу wallet.dat.  Маю надію, вам сподобалось це відео. Бажаю успіхів з винагородою і отримання безкоштовних монет TokenPay. Не забувайте підписуватись  на наш офіційний Youtube канал, сторінку TokenPay у Twitter. Приєднуйтесь до нас у Telegram і Discord. Слідкуйте за Instagram. Гарного дня! Я пішов. Бувайте!  

Enjoyed this article? Check out more English Tutorials or in our International category, and stay tuned to TokenPay.com for more updates.