TokenPay

TokenPay Ultimate Staking & Encryption Lock Guide (Turkish)

By TokenPay Team | January 22, 2020, 6:14 PM

TokenPay Ultimate Staking & Encryption Lock Guide (Turkish)

TokenPay Ultimate Staking & Encryption Lock Guide (Turkish)

Herkese merhaba. Ben Rubem today bugün size TokenPay cüzdanınız ile nasıl stap yapacağınızı ve cüzdanınızı nasıl şifreleyeceğinizi ve sadece kilitleme için nasıl kilidini açacağınızı göstereceğim. Yani demek istediğim şey şu; cüzdanımızı kilitli tutuyoruz ama cüzdanımız hala burada mevcut. Biliyorsunuz ki bu sadece başka bir güvenlik seviyesi ekliyor, ancak bu hiçbir zaman kötü amaçlı yazılım ve malzemelere karşı yüzde yüz güvenli değildir. Bunun hiç bir zaman tam olarak güvenilir olmadığını biliyorsunuz. 

Bu, bilgisayarınıza virüs bulaştığında, herhangi bir şeyi almanız gerektiği anlamına gelmiyor. Bunu yapmak için, kötü amaçlı yazılımlara daima dikkat edin.Buradan yedekleme yapmalısınız. Ve şifreli cüzdana tıklarsanız, cüzdanınızı şifrelebilirsiniz. Buradan bir parola almak için bir seçenek alacaksınız, bir yere doğru yazdığınızdan emin olun. 2 kez yedekleme yapmanızı her zaman öneririm. Kesinlikle evinizin dışında bir yedek bulundurmayı unutmayın. Bu en kötü durumun bir senaryosudur. Ama bir yedek bulundurmak, daha sonra üzülecek olmaktan çok daha iyidir.

TokenPay Wallet Overview
TokenPay Wallet Overview

Çünkü bu işlemi yaptıktan sonra cüzdanınız kilitlenecek ve sadece bu simgeyi göreceksiniz. Gerçekten yapmanız gerekeni her zamanki gibi istiflemeyi sağlamaktır. Ve şu anda cüzdanınızda TokenPay‘i eklemeniz gerekecek cüzdan şifreli ve şu anda kilitli olduğunu söylüyor. Sol tuşa basıyoruz Şimdi parolanızı yazın. Bunun kontrol edildiğinden emin olun, böylece cüzdanlarınızı değiştirmek ve daha sonra işaretini kaldırabilirsiniz. Ama sadece stake yapmak istiyorsan. 

Ama yine de cüzdanı insanların paralarını gönderemediği gibi güvende tut. Bu Kontrol edildi. Ve “OK” a tıklayın. Şimdi ise cüzdan şifrelenmiş oluyor. Şu anda sadece 2 ila 3 saat sonra paralar olgunlaşacak şekilde kilitlendi. Ve şimdi hemen elinde tutarak istifleyeceğim çünkü cüzdanım zaten mevcuttu. Bu yüzden en iyisi almak için 2-3 saat içinde çekmeye başlarsanız panik yapmayın. to get the most out of it Bilgisayarınızı 7/24 çalıştırmanız gerekecek. böylece bilgisayarınızı kapatırsanız bunu yapabilirsiniz ancak almayı durduracaksınız. 

Wallet Is Encrypted and Currently Unlocked For Staking Only.
Wallet Is Encrypted and Currently Unlocked For Staking Only.

vE bu istiflemenin başlaması için iki ila üç saat daha gerekecektir. Ancak yığınlama, temelde ücretsiz jeton ödemesini sağlar. çok çok iyi. Şimdi herkesin stake yapması, şu anın 3’te biri gibi. Yani bu, yılda% 5 gibi bir ödül anlamına geliyor. Bu ağırlığı ile şu anlama . gelir ki, üç kez kadar gidecek yani yılda% 15 oranında ödül kazanıyor. Yani bu çok iyi. Ağın ağırlığı hakkında daha fazla açıklama istiyorsanız, videonun sonunda bu meseleye işlişkin yapmış olduğumuz başka bir videonun bağlantı linki olacak. Cüzdanınızı şifreledikten sonra, wallet.dat dosyanızın yeni bir yedeğini almanızı tavsiye ederim. 

Ve tekrar kurtarma kelimeleri koruma altına alın. Ve şifre artık çok güvenli. Ancak,kesinlikle başka bir wallet.dat yedekleme aldığınızdan emin olun Son olarak bu videonun istiflemeye ilişkin size iyi şanslar getireceğini umuyorum. Yani bedava TokenPay dan bahsediyorum. Kanala abone olmayı unutmayın. Ve bizi facebook, instagram, twitter gibi diğer sosyal medya platformlarından takip edin. Ayrıca telegram ve discord kanallarımıza da katılabilirisini. İyi günler diliyorum. Hoşçakalın. 

Enjoyed this article? Check out more English Tutorials or in our International category, and stay tuned to TokenPay.com for more updates.