TokenPay

TokenPay Transfer From Private Address To Public Address (Ukrainian)

By TokenPay Team | January 20, 2020, 12:10 PM

TokenPay Transfer From Private Address To Public Address (Ukrainian)

TokenPay Transfer From Private Address To Public Address (Ukrainian)

Вітаю!(Всім привіт!) З вами Рубен і сьогодні ми покажемо вам, як зробити переказ з вашого приватного TokenPay  гаманця на ваш публічний гаманець. Отже, передусім, треба перейти у пункт меню «Wallet», потім у «Receive». 

Тут нам треба вибрати  вашу адресу-невидимку і скопіювати її, це дуже важливо зробити.  Давайте подивимось, головний гаманець і потім адреса-невидимка за замовчуванням. Тепер ми копіюємо адресу і  переходимо в пункт меню «Sent». Ось, що ми тут побачимо і для нової версії гаманця, і для старої. 

Далі натискаємо «Make payment» і клікаємо на  «Advanced Options». Виділяємо з приватного рахунку на публічний рахунок. Вставляємо сюди  вашу адресу-невидимку. Призначення можна не заповнювати. І вказуємо будь-яку суму, скільки  хочете відправити. 

TokenPay Transfer From Private Address To Public Address
TokenPay Transfer From Private Address To Public Address

Іноді може з‘явитись «ring size» помилка. В такому випадку, для її усунення я раджу  спробувати відправити переказ меншими сумами, вказати різні «Ring sizes». В новій версії гаманця ви навіть можете встановити значення «Ring sizes» 1,  вказав, що це не невидимка. 

Давайте покажу. «Ви дійсно хочете відправити з значенням  «ring size» 1, це не анонімно». Натискаємо «Yes». Вводимо фразу-пароль, якщо вона у вас встановлена, і натискаємо «Yes». Ось і все.  Ми тільки що зробили переказ з приватної до публічної адреси, переказ на адресу-невидимку. 

Тепер нам тільки залишилось зробити переказ з адреси-невидимки  на нашу звичайну адресу. Якщо ви не знаєте, як це зробити, в кінці цього відео буде посилання на урок, в якому показано  як це зробити. Бажаю всім гарного дня! Я пішов. Бувайте!  

Enjoyed this article? Check out more English Tutorials or in our International category, and stay tuned to TokenPay.com for more updates.