TokenPay

TokenPay Transfer From Private Address To Public Address (Turkish)

By TokenPay Team | January 23, 2020, 1:44 PM

TokenPay Transfer From Private Address To Public Address (Turkish)

TokenPay Transfer From Private Address To Public Address (Turkish)

Herkese merhaba. Ben Ruben. bugün size TokenPay’inizi TokenPay cüzdanından başka bir TokenPay cüzdanına nasıl göndereceğinizi göstereceğim. Bu yüzden öncelikle, Buradan almak istediğimiz şeye gitmek için cüzdanımıza giriş yapmalıyız. Aslında bir gizli adres kopyalamak istiyoruz. Bunu yapmak çok önemli. 

Öyleyse ana cüzdana ve ardından varsayılan gizliliği görelim. Bu yüzden adresi kopyalayacağız. Ve buraya bir kez gönderilen cüzdanlara gireceğiz. Ayrıca, eski UI cüzdanı ile de göreceksiniz, böylece hem ödeme yapmak istediğinizde hem de özel hesaptan herkese açık hesaba geçiş için Gelişmiş Seçenekler’e tıklayın ve bu gizli adresi doldurun. 

Bu anlatımı doldurmanıza gerek yok. Daha sonra göndermek istediğiniz miktarı atın. Bazen halak boyutu hatası alabilirsiniz. Buna karşı önerim; küçük gruplar halinde göndermeniz ve yeni UI cüzdanınız ile farklı halka boyutlarında deneme yapmanızdır.Hatta bir adet bile kullanabilirsiniz. 

TokenPay Transfer From Private Address To Public Address
TokenPay Transfer From Private Address To Public Address

Bu gizli olmayan bir seçenek verecek. Size göstermemi bekleyin. 1 adet halka boyutu göndermek istediğinize emin misiniz? Ve burada 2 kez evet’e tıklayın. Bir parolanız varsa, burasını doldurun. Ve evet’e tıklayın. Devam edelim. Şimdi özelden kamuya bir aktarım gerçekleştirdik Şu anda gizli adrese aktardık. 

böylece şu anda yapılması gereken tek şey, gizli adresten normal adrese transfer olmaktır. Eğer bunun nasıl yapıldığını bilmiyorsanız, bu videonun sonunda bu işlemleri gerçekleştirmek isteyeceksiniz. Bunun nasıl yapıldığını anlatan video bağlantısını burada vermemiz gerekiyor. Herkese güzel bir gün diliyorum. Hoşçakalın. 

Enjoyed this article? Check out more English Tutorials or in our International category, and stay tuned to TokenPay.com for more updates.