TokenPay

TokenPay Transfer From Private Address To Public Address (Slovak)

By TokenPay Team | January 17, 2020, 9:21 PM

TokenPay Transfer From Private Address To Public Address (Slovak)

TokenPay Transfer From Private Address To Public Address (Slovak)

Zdravím všetkých, tu je Ruben a dnes vám ukážem ako si posla vaše TokenPay  súkromné – na vaše TokenPay verejné z TokenPay peňaženky. Prvorado pôjdeme do peňaženky a pôjdeme do “doručené”. Tak, čo tu chceme spravi je,  že skopírujeme “stealth address”. Je vežmi dôležité to spravi. Tak, dovožte mi pozrie sa … hlavná peňaženka a “defaulth stealth”. 

Skopírujeme adresu  a prejdeme do “odoslané” v peňaženke. Keď sa sem dostanete, toto bude to čo  uvidíte, tiež zo starou UI peňaženkou, takže obe. Stlačíte “make payment” a pôjdete do “Advance options”. Z účtu “private” na účet “public”, vyplňte  “stealth address”, nepotrebujete vyplni poznámku a potom sem dajte nejakú sumu, ktorú chcete posla. 

Niekedy sa môžete stretnú s “ring size error”. Čo by som voči tomu  odporučil je, skúsi posla menšie množstvo a vyskúša odlišný “ring size”.  S novou UI peňaženkou môžete dokonca použi “ring size one”. Dá vám možnos ako – toto nie je “stealth”. Počkajte, nech vám ukážem. 

TokenPay Transfer From Private Address To Public Address
TokenPay Transfer From Private Address To Public Address

Ste si istý, že chcete odosla  “ring size” jeden, nie je anonymný a vy len stlačíte “ano”. Stlačíte “ano”.  Vyplníte vaše prístupové heslo, ak máte prístupové heslo a potom stlačíte “ano”. A mate to.  Už máte prevod z našej “private” na našu “public”. Teraz už máme spravený prevod na “stealth address”. 

Takže, všetko čo je treba teraz naozaj spravi, je presunú zo “stealth address”  na normálnu adresu, v prípade ak to chcete spravi. Ak neviete ako to spravi, na konci tohto videa budeme ma link na video, ktoré vysvetžuje  ako to spravi. Želám vám všetkým skvelý deň. Končím. Bye, bye.  

Enjoyed this article? Check out more English Tutorials or in our International category, and stay tuned to TokenPay.com for more updates.