TokenPay

TokenPay Paper Wallet Import Guide (Ukrainian)

By TokenPay Team | January 18, 2020, 11:36 AM

TokenPay Paper Wallet Import Guide (Ukrainian)

TokenPay Paper Wallet Import Guide (Ukrainian)

Всім привіт! З вами Рубен і сьогодні ми покажемо вам, як імпортувати ваш  приватний ключ паперового гаманця TokenPay до вашого цифрового гаманця TokenPay. Насамперед, вам  необхідно використовувати версію Windows 10 64 біта.  

Отже, у вікні «Оverview» гаманця TokenPay  вам треба вибрати пунк меню «Tools», далі «Debug» і перейти до вкладки «Console». В ній  введіть «importprivkey», потім пробіл та вкажіть свій приватний ключ, натисніть «Enter» і, як правило, операція може зайняти близько 20 секунд.  

Не турбуйтесь, якщо не буде ніякої реакції. Просто чекайте  зарахування ваших монет до гаманця. Це займе деякий час і операція завершиться. Далі відкриємо це вікно. Іноді  може відображатися дещо більша сума зарахування до гаманця TokenPay, проте це буде виправлено з 23 до 11, не турбуйтесь.  

Обов‘язково впевніться, що ви не використовуєте той самий паперовий гаманець вдруге.  Якщо буде бажання використати паперовий гаманець вдруге після активації, вам потрібно буде згенерувати новий.  Якщо ви не знаєте, як це зробити, зверніть увагу в кінці цього відео буде посилання на інструкцію з налаштування паперових гаманців.  

Тепер, якщо увійти до гаманця і перейти в пункт «Receive», ми також можемо не побачити жодного ярлика,  який був додан до нашого гаманця. Майже усі паперові гаманці тепер автоматично додаються до нашого головного гаманця. 

Тому, якщо ви дасте кому-небудь вашу  адресу вашого паперового гаманця, він буде автоматично зарахований на ваш TokenPay гаманець,  як тільки ви імпортуєте паперовий гаманець. На цьому у мене все. Бажаю чудового дня! Я пішов! Щасти!  

Enjoyed this article? Check out more English Tutorials or in our International category, and stay tuned to TokenPay.com for more updates.