TokenPay

TokenPay Paper Wallet Import Guide (Turkish)

By TokenPay Team | January 21, 2020, 3:08 PM

TokenPay Paper Wallet Import Guide (Turkish)

TokenPay Paper Wallet Import Guide (Turkish)

Herkese merhaba. Ben Ruben. Bugün size TokenPay Paper cüzdan anahtarınızı  jeton ödeme cüzdanınıza nasıl aktaracağınızı göstereceğim. Bunun için Windows10 64Bit versiyonunu kullanmanız gerekmektedir.  Öncelikle TokenPay genel bakış kısmından hataları ayıklamak için araçlar kısmına girin, sonrasında konsola kısmından “importprivkey” bölümüne özel anahtarınızı yazın.  

ve daha sonra “enter” tuşuna basın. Bundan sonra 20sn kadar beklemeniz gerekecektir.  Bu esnada herhangi bir tepki alamazsanız panik yapmayın. Sadece TPay Cüzdanınızı almak için bekleyin. Yani bu işlem bir kaç saniye daha sürmelidir.  Daha sonra bu işlem bittiğinde buradan çıkalım.  

Bu pencerede bazen TPay Cüzdanınıza eklenmiş bakiye görebilirsiniz.  Fakat sabit olacaktır. Orada olduğunu biliyorsunuz. Daima ilerle ve 23’ten 11′ e değiştir.  Telaşa gerek yok. Aynı Paper cüzdanınızı 2. defa kullanmadığınızdan emin olun.Tamam. Bir kez kullandıktan sonra 2. defa Paper cüzdanınızı kullanmak istemezseniz sadece yeni bir cüzdan oluşturmanız gerekmektedir.  

Eğer nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, Paper cüzdanınızı nasıl kuracağınız hakkında bilgi  almak için bu videoya tekrardan göz atabilirsiniz. Yani eğer şimdi cüzdanınıza gidersek, ayrıca cüzdanınıza eklenmiş hiç etiket göremeyiz.  Yani bunlar ana cüzdanınıza otomatik olarak eklenen Paper cüzdanların hemen hemen tümüdür.  

Eğer herhangi birisine Paper cüzdanızın yükleme anahtarını verirseniz otomatik olarak  ithal ettiğiniz Paper cüzdan TokenPay cüzdanınıza bir kez daha eklenecektir. Umarım bunlar sizin için zor değildir.  İyi günler dilerim. Bol şanslar.  

Enjoyed this article? Check out more English Tutorials or in our International category, and stay tuned to TokenPay.com for more updates.