TokenPay

TokenPay Paper Wallet Import Guide (Slovak)

By TokenPay Team | January 15, 2020, 4:28 PM

TokenPay Paper Wallet Import Guide (Slovak)

TokenPay Paper Wallet Import Guide (Slovak)

Zdravím všetkých, tu je Ruben a dnes vám ukážeme ako dôležitý je Vᚠ privátny kžúč TokenPay papierovej peňaženky pre Vašu Tokenpay peňaženku. Tak  potrebujete na to Windows 10, 64 bitovú Verziu. Tak z Vášho TokenPay prehžadu  pôjdete do nástrojov, potom do ladenia a pôjdete do konzoly.  

V konzole zadajte “importprivkey” medzeru a potom zadajte svoj privátny kžúč  a stlačte enter. Po tomto to má tendenciu zamrznú približne na 20 sekúnd, niečo  okolo tohto rozsahu. Nepanikárte ak to nebude reagova, len čakajte na to aby sa dostali TPAY na Vašu peňaženku. 

Malo by to zabra pár sekúnd na viac  a malo by to by hotové. Po tomto zavrime toto okno. Niekedy  vám to ukáže trochu viacej zostatku pridaného na Vašu TokenPay peňaženku, ale to  sa opraví, ako vidíte, skutočne to išlo a zmenilo sa z 23 na 11. Žiadne obavy. Uistite sa, že nikdy nepoužijete rovnakú papierovú peňaženku dvakrát. OK. 

Nikdy  nechcite použi papierovú peňaženku dvakrát. Mali by ste ju použi raz a vygenerova novú  papierovú peňaženku. Ak neviete ako ju vytvori, pozrite sa na koniec tohto videa, kde získate link na tutorial o tom ako si nadstavi papierovú peňaženku.  Tak ak teraz pôjdeme do peňaženky a pôjdeme do doručené. Môžeme tam vidie ´no label´, t´s bolo pridané do našej peňaženky. 

Tu sú skoro všetky papierové peňaženky, ktoré  sú teraz automaticky pridané k našej hlavnej peňaženke. Tak ak niekomu dáte Vᚠdepozitný  kžúč papierovej peňaženky, transakcia bude automaticky pridaná na Vašu TokenPay peňaženku ako náhle ste importovali papierovú peňaženku. Tak to by bolo všetko.  Želám Vám skvelý deň. Končím. Veža šastia.  

Enjoyed this article? Check out more English Tutorials or in our International category, and stay tuned to TokenPay.com for more updates.