TokenPay

TokenPay Cryptocurrency New blockchain Wallet UI Install & Overview (Ukrainian)

By TokenPay Team | January 19, 2020, 5:47 PM

TokenPay Cryptocurrency New blockchain Wallet UI Install & Overview (Ukrainian)

TokenPay Cryptocurrency New blockchain Wallet UI Install & Overview (Ukrainian)

Всім привіт! З вами Рубен і сьогодні ми покажемо вам новий TokenPay  гаманець і, маю надію, встановимо його. Увага, це для поточної версії Windows.  У вас має бути встановлений Windows 10 64 біта. Ми також випустимо версію під Mac. Тому, якщо  у вас операційна система не Windows, а Mac, не турбуйтесь, скоро вийде оновлення під цю систему.  

Отже, передусім вам потрібно завантажити zip-файл з  Dropbox. Я додам посилання внизу під описом для встановлення.  Поїхали. Завантажуємо цей архів. Як тільки завантаження закінчиться  перемістіть файл з архівом в вашу поточну папку з TokenPay гаманцем. Я збираюся закрити цей гаманець. 

Потім клікаємо правою кнопкою миші на архіві  та вибираємо «Видобути файли в папку». Як тільки процес завершений, можете видалити непотрібний файл з архівом і  також вилучити файл Tokenpayd.exe. Зверніть увагу, що файл Tokenpay.exe ми залишаємо, а файл з «d» на кінці вилучаємо. Давайте зробимо це.  

TokenPay Old Cryptocurrency Wallet UI
TokenPay Old Cryptocurrency Wallet UI

Тепер правою кнопкою миші на файлі TokenPay.exe і відкриваємо від імені адміністратора.  Вам нічого більше не треба змінювати, окрім вищезазначеного. Запустився. Тепер ми бачимо наш баланс. Не лякайтесь, якщо спочатку не буде відображатись ваш  поточний баланс. Дайте гаманцю трохи часу щоб повністю синхронізуватися і ви побачите ваш правильний залишок. 

Як завжди, за таким варіантом становлення  я дуже раджу і наполягаю, щоб ви спочатку зробили резервну копію.  Ви збираєтесь вносити зміни у файли і щось може піти не так. Щось може зламатись або ви можете зробити щось неправильно.  Тому завжди робіть резервну копію, щоб бути впевненим на випадок несправності у вас завжди є ваш гаманець в надійному місці. 

Дамо деякий час гаманцю синхронізуватись і  в нас знову відобразиться наш повний баланс. Справа вгорі у нас є іконки  «Сhecklists», «Сatching up» (якщо вона зникає, це означає повну синхронізацію з мережею). Далі «3 active connections», «Staking»  і статус з‘єднання «Tor». Ми також бачимо усі наші останні транзакції і баланс. Але знову ж таки, потрібно дочекатись синхронізації.  

Незважаючи на те, що гаманець дуже схожий на старий, у нього  більш доглянутий вигляд. Він виглядає набагато приємніше, на мій погляд. Гадаю, ви і самі це бачите.  Мені був би приємний ваш відгук. Поділіться своєю думкою в коментарях. Маю надію, цей відео урок допоміг вам. Бажаю доброго дня! Не забувайте перевіряти  наші соціальні сторінки TokenPay у Twitter, Facebook, Instagram і TokenPay Discord. Впевніться, що підписані на цей канал. Гарного дня! Я пішов. Бувайте.  

Enjoyed this article? Check out more English Tutorials or in our International category, and stay tuned to TokenPay.com for more updates.