TokenPay

TokenPay Cryptocurrency Wallet Syncing Troubleshoot Tutorial (Ukrainian)

By TokenPay Team | January 18, 2020, 8:21 PM

TokenPay Cryptocurrency Wallet Syncing Troubleshoot Tutorial (Ukrainian)

TokenPay Cryptocurrency Wallet Syncing Troubleshoot Tutorial (Ukrainian)

Всім привіт! З вами Рубен і сьогодні ми покажемо вам, як виправити файл wallet.dat,  щоб знову синхронізувати ваш гаманець TokenPay. Що для цього потрібно? Добре, якщо ваш гаманець не синхронізується, що ви можете зробити? Натисніть «Пуск», введіть «Виконати»  або «Run» в залежності від мови Windows. Потім введіть «%appdata%» і натисніть «OK». Вас перекине до папки «Roaming».  

Полистайте вниз і знайдіть папку «TokenPay».  Тепер вам необхідно зробити резервну копію файлу wallet.dat. Я збираюсь зробити її на моєму робочому столі. Також  наполегливо раджу записати копію на флешку. Якщо ви не знаєте, як зробити резервну копію, подивіться інший відео урок. 

Посилання буде наприкінці цього запису.  Після того, як ви зробили копію, натисніть стрілку назад та видаліть усю папку з гаманцем TokenPay.  Чудово. Переконайтеся, що сам гаманець закритий. Потім ми зможемо видалити його. Так, зачекайте, в мене використовується папка. Усе, гаманець видалений.  Тепер я збираюсь перезапустити гаманець «TokenPay».  

Він автоматично створить папку в папці AppData=>Roaming, тому зачекайте, доки TokenPay завантажиться.  Добре. Тепер повернемося до нашої папки AppData=>Roaming і ми знову бачимо папку «TokenPay». Вам залишилось тільки видалити цей  новий згенерований файл wallet.dat. Скопіюйте сюди раніше збережений. Чудово. 

І тепер  перевідкрийте гаманець «TokenPay». Власне, ми з вами створили повністю нову папку.  Потім перезаписали файл wallet.dat з нашої резервної копії. Як бачите, в нас все той же гаманець.  Тут нещодавні перекази. По суті, я повернув мій старий гаманець і все, що мені залишилось зробити, це дочекатись повної синхронізації. Після неї через 2-3 години мої монети  також дозріють і я знову приймаю участь в стекінгу. 

Ось, гадаю, і все щодо виправлення  файлу wallet.dat. Якщо це не вирішило проблему, деяким людям допомогло використання  безкоштовного VPN. Спробуйте різні IP. Я, наприклад, використовую «Purevpn», але ви можете використовувати будь-який на ваш вибір. Якщо і після цього у вас залишились проблеми, будь ласка,  зв‘яжіться зі мною в «Telegram». Під описом є мій нікнейм. 

Отже, якщо у вас залишились  проблеми, не соромтесь і зв‘яжіться зі мною. Якщо ви не знаєте, як встановити гаманець TokenPay  або не вмієте робити його резервну копію, подивіться відео уроки. Посилання на них буде в кінці цього відео. Наразі все! Гарного дня!  Я пішов! Бувайте!  

Enjoyed this article? Check out more English Tutorials or in our International category, and stay tuned to TokenPay.com for more updates.