TokenPay

TokenPay Cryptocurrency Wallet Syncing Troubleshoot Tutorial (Turkish)

By TokenPay Team | January 22, 2020, 1:22 PM

TokenPay Cryptocurrency Wallet Syncing Troubleshoot Tutorial (Turkish)

TokenPay Cryptocurrency Wallet Syncing Troubleshoot Tutorial (Turkish)

Herkese merhaba. Ben Ruben. Bugün size TokenPay cüzdanını tekrar  senkronize etmek için wallet.dat düzeltmesini göstereceğim. cüzdanınız senkronize edilmiyorsa ya da iyi değilse,  ne yapmanız gerekiyor? Windows simgesine gidin. Ve çalıştıra tıklayın. Daha sonra %appdata% yazın. Ve “OK” e tıklayın. 

Arından bu size veri dolaşımına yönlendirecek.  TT TokenPay cüzdadını bulana kadar TokenPay‘ı aşağı kaydırın.  Burada yapılması gereken şey wallet.dat dosyasını yedeklemektir.  Bu yüzden bunu masaüstüne yerleştireceğim. I would Ayrıca bunu USB’ye de yedeklemenizi tavsiye ederim. Yedeklemeyi nasıl yapacağınızı  bilmiyorsanız diğer videoyu kontrol edin. 

Bu videonun sonunda onun bağlantısını vereceğim.  Bu isabet okunu bitirdikten ve tüm TokenPay klasörünü sildikten sonra tamamdır.  Yani herşeyi silin ve TokenPay’in kapalı olduğundan emin olun. Ve daha sonra onu silebiliriz. Pardon. Klasörüm hala kullanımda. Yani şimdi yapıyoruz.  Şimdi silinmiş. Sırada ne var? TokenPay‘a geri gideceğim. 

Ve TokenPay  uygulama verilerinde yeni bir klasör oluşturur.Yani TokenPay indirilene kadar bekleyin.  işte gidiyoruz ve şimdi belgelerimize uygulama verilerine geri dönüyoruz. Burada bir TokenPay klasörünü tekrar görüyoruz, Ve bu dosyayı yedeklediğimiz Wallet.dat  dosyası ile yeniden değiştiriyoruz. işte gidiyoruz ve şimdi TokenPay’i tekrar açıyoruz. 

Tamamen yeni bir klasör oluşturdukthere we go and now we  şimdi TokenPay’i tekrar açıyoruz. Tamamen yeni bir klasör oluşturduk.  ve daha sonra wallet.dat dosyasını eski wallet.dat dosyamızla değiştiriyoruz. şimdiden son işlemleri görebiliriz.  Böylece temelde cüzdanımı geri aldım şimdi yapmam gereken tek şey tam senkronizasyonun beklemesi. 

ve sonra iki veya üç saat sonra paralarım da olgunlaşacak.  Wallet.dat’ın nasıl düzeltileceğini göstermek için ben tekrardan stake yapıyorum.  Eğer bu size yardımcı olmazsa. Bazı kişilerde olabileceği gibi ücretsiz bir VPN ile  farklı bir IP adresinden giriş yapmayı deneyin. Bu yüzden ben purevpn kullanıyorum. Ama bu tamamen size bağlı. Eğer hala bir takım probleminiz varsa bana telegramdan ulaşabilirsiniz.  

Eğer bana ulaşmakta zorluk yaşıyorsanız telegram adımı videonun altında paylaşacağım.  TokenPay cüzdanını nasıl kuracağınızı veya nasıl yedekleyeceğinizi bilmiyorsanız diğer videoları kontrol edin.  Bu videonun sonunda diğer videoların bağlatıları olacak. İyi günler dilerim. Hoşçakalın.  

Enjoyed this article? Check out more English Tutorials or in our International category, and stay tuned to TokenPay.com for more updates.