TokenPay

TokenPay Cryptocurrency Wallet Syncing Troubleshoot Tutorial (Slovak)

By TokenPay Team | January 16, 2020, 1:58 PM

TokenPay Cryptocurrency Wallet Syncing Troubleshoot Tutorial (Slovak)

TokenPay Cryptocurrency Wallet Syncing Troubleshoot Tutorial (Slovak)

Zdravím všetkých, tu je Ruben a dnes si ukážeme opravu wallet.dat,  aby ste znova synchronizovali svoju peňaženku TokenPay. Čo musíte spravi ak  sa vaša peňaženka nesynchronizuje alebo čo môžete vyskúša je, že pôjdete do windowsových  ikon. A tu napíšete RUN. Je to tu. A potom sem napíšete %appdata% a stlačíte OK. 

To vás presmeruje do app data roaming.  Budete scrolova dole pokiaž nenájdete TokenPay wallet. Tak ako “T” “T”, TokenPay. Tu  to máme. Čo musíte spravi je zálohova wallet.dat súbor. Ja ho idem umiestni sem na moju pracovnú plochu.  Tiež by som vežmi rád odporučil zálohova si tento súbor na USB. Ak neviete ako si urobi zálohu, pozrite si ďalšie video, ktorého link bude na konci tohto videa.  

Potom, ako toto spravíte stlačte šípku spä a vymažte  celý TokenPay súbor. OK. Vymažte všetko, uistite sa, že ste ukončili TokenPay a potom ho môžeme  vymaza. Oh, počka. Mám môj súbor ešte v používaní. Tak a je to. Už je to vymazané. A čo ideme teraz robi? Chystám sa znovu rozbehnú TokenPay a TokenPay  automaticky vygeneruje nový súbor v appdata. Počkajte než sa TokenPay stiahne. 

A je to. A teraz môžeme ís spä do našich dokuments  appdata a vidíme tu znova Tokenpay súbor. Tak už len musíte vymaza tento  novo vygenerovaný wallet.dat súbor, vymeni ho s vašou zálohou. A je to. A teraz  znovu otvoríme TokenPay. Takže v základe, čo sme spravili bolo, že sme kompletne vygenerovali nový  súbor a potom sme nahradili wallet.dat súbor znovu našim starým wallet.dat súborom.  

Takže máme stále našu peňaženku ako tu môžeme skutočne vidie,  nedávne transakcie. V podstate som teraz dostal peňaženku do pôvodného stavu. Všetko čo teraz  musím spravi je čaka na plnú synchronizáciu a potom 2 až 3 hodiny moje mince budú zarátané. A stakujem znova. Tak to by bolo všetko o tom, ako urobi  opravu wallet.dat. Ak vám toto nepomohlo, to čo iný žuďom pomáha je, že skúsia bezplatné VPN, skúsia iné IP. Ja osobne som skúsil pureVPN, ale je to úplne na  vás akú VPN použijete. 

Ak máte stále problémy, prosím, dajte mi vedie na  môj telegram. Pod popisom je moje meno na telegrame. Tak ak stále máte  problémy, určite ma kontaktujte. Ak neviete ako inštalova TokenPay peňaženku alebo neviete ako ju zálohova pozrite si videá. Budú na ne  odkazy na konci tohto videa. Tak, to by bolo všetko. Prajem skvelý deň. Končím. Bye, Bye.

Enjoyed this article? Check out more English Tutorials or in our International category, and stay tuned to TokenPay.com for more updates.