TokenPay

TokenPay Cryptocurrency Wallet Backup Guide (Ukrainian)

By TokenPay Team | January 21, 2020, 1:28 PM

TokenPay Cryptocurrency Wallet Backup Guide (Ukrainian)

TokenPay Cryptocurrency Wallet Backup Guide (Ukrainian)

Всім привіт!З вами Рубен і сьогодні ми покажемо вам, як зробити правильну  резервну копію вашого гаманця TokenPay. Причина, по якій записую це окреме відео,  тому що, на жаль, до сих пір бачу багатьох людей, які не роблять резервну копію.

І на жаль, деякі вже навіть встигли втратити свої монети, незважаючи на те, що ми попереджали  завжди робити резервну копію. Отже, є 2 варіанта її створення: за допомоги фрази відновлення і файлу wallet.dat. Давайте почнемо з фрази відновлення. Для її створення вам необхідно  перейти в пункт меню Wallet management» і натиснути на «Add new wallet».

Дамо йому ім‘я «Wallet video» і  вигадаємо пароль. Впевніться, що записали пароль або встановити такий, який ніколи не забудете. Це важливо!  Також можна встановити додатковий пароль для фрази відновлення на наступній сторінці. Отже, додали пароль, відмітили галочкою стандарт, обрали мову, якщо вона є у списку.  Я обрав англійську і на наступній сторінці з‘явиться фраза відновлення.

Зараз я її просто скопіюю та вставлю. Але вам необхідно записати її уважно на листку паперу.  Це як фраза відновлення холодного гаманця. Тому запишіть її на листку паперу.  Ніколи не зберігайте її в, наприклад, Google Drive або подібних ресурсах, так як небезпечно  зберігати в Інтернеті такі речі. Запишіть. Натискаємо «Next step». Вводимо вашу фразу. Ще раз, не робіть, як я, просто скопіював і вставив.

Вам необхідно записати її  і потім набрати вручну. Перевірте, що все вірно. У мене ось помилка. Добре. Продовжимо. Тепер у вас є рахунок для відправки та отримання коштів. Нагадую зберігати вашу фразу відновлення  гаманця і пароль, якщо встановлений, в безпеці на випадок відновлення гаманця.  Якщо зараз перейти в пункт меню «Receive», то бачимо гаманець «Video default», який  можна використовувати тепер де завгодно.

Припустимо, мій комп’ютер зламався, то за допомоги фрази відновлення  і пароля можна відновити адресу цього гаманця і у мене знову буде доступ до нього. Якщо ви захочете дізнатись, як імпортувати гаманець за допомоги фрази відновлення,  у нас вже є матеріал щодо цього. Я додам посилання на нього в кінці цього відео.  

Є інший спосіб створити резервну копію за допомоги файлу wallet.dat,  який ви можете зберігати, наприклад, на флешці. Для отримання доступу до нього, вам необхідно  ввести «Run» для англійської версії Windows, якщо вона у вас встановлена. Якшо ж ні, то введіть на мові інтерфейсу вашої ОС. Для російської – «Выполнить». 

Далі вводимо «%AppData%» і натискаємо «Ok». Ось вона. В ній файл wallet.dat. Вам лише треба клікнути правою кнопкою миші на ньому і скопіювати його. Потім я би порадив  перенести його на флешку. Отже, якщо ви скопіюєте цей файл на флешку, то у вас буде два варіанта резервних копій гаманця. 

Як завжди зберігайте хоча б одну копію  не вдома. Я дійсно завжди думаю про гірший сценарій, яким би він не був.  Припустимо, що ваш дім згорів або щось в цьому дусі. Не буде жодної корості,  якщо усі ваші резервні копії зберігались в одному місці. Стільки може трапитись несподіваного.

Тому якщо ви зберігаєте одну не вдома,  у вас завжди буде гарантія того, що є десь ще одна копія в безпеці. Тому збережіть копію на флешці. Особисто я використовую флешку з паролем  навіть, якщо на гаманці 20 доларів або 16 євро. Якщо ж у вас великі суми монет TokenPay, то безперечно варто тримати їх в безпеці. Якщо вам потрібно буде зробити цю операцію для Mac, це теж можливо. 

Ось інструкція:  відкрити вікно пошуку. Впевнитись, що TokenPay гаманець закритий. Натиснути «command + Shift + G».  У вікні переходу ввести library/ application/support/TokenPay. Це ті ж самі файли, які знаходяться в папці TokenPay для Windows. Скопіюйте wallet.dat  і видаліть усі файли в папці, на випадок, якщо вам потрібно зробити налагодження синхронізації гаманця.

Але, якщо ви просто хочете зробити резервну копію, вам потрібно скопіювати цей файл і пропустити частині з видаленням.  Маю надію, вам сподобалось це відео і воно допоможе вам. Якщо у вас виникнуть питання, не соромтесь запитувати внизу у коментаріях. Гарного дня! Я пішов. Бувайте!  

Enjoyed this article? Check out more English Tutorials or in our International category, and stay tuned to TokenPay.com for more updates.