TokenPay

TokenPay Cryptocurrency New blockchain Wallet UI Install & Overview (Turkish)

By TokenPay Team | January 22, 2020, 4:48 PM

TokenPay Cryptocurrency New blockchain Wallet UI Install & Overview (Turkish)

TokenPay Cryptocurrency New blockchain Wallet UI Install & Overview (Turkish)

Herkese merhaba. Ben Ruben. Bugün size yeni TokenPay cüzdanını ve bunu yüklemeyi göstermeyi umuyorum. Bu geçerli Windows sürümü içindir. Bunun için Windows 10 64Bit sürümüne ihtiyacımız var. Daha sonra Mac için de bir video yayınlayacağız. Eğer Windows’unuz yok ve bir MAC kullanıcısı iseniz endişelenemeyin.

Bunun için yeni bir kullanıcı arayüzü geliyor. Önce zip dosyasını Dropbox’tan indirmek isteyebilirsiniz. bu yüzden bu bağlantıyı açıklamanın altında sunacağım. Yüklemek için yorumlara bakınız. TokenPay zip dosyasını geçerli simge ödeme klasörüne taşımak istediğinizde ödeme klasörüne taşımak istediğinizde Sadece bu zip dosyasını indirin Bu cüzdanı kapatıyorum. 

Devam edelim. Zip dosyasını sağ tıklıyorum. Ve bundan sonra buraya açın. Zip dosyasından kurtulabilirsiniz. Ve TokenPay.exe den kurtulduk. Bunu tutmak isterseniz, sonunda d olanı kurtulmak isteyecektir.Bunun için TokenPay.exe‘yi çalıştırmak için, yönetici olarak çalıştırmalısınız. Bundan kurtulmak isterseniz, biraz zaman tanımalısınız. 

TokenPay Old Cryptocurrency Wallet UI
TokenPay Old Cryptocurrency Wallet UI

Bundan başka değiştirmeniz gereken birşey yok. Devam edelim. Şimdi toplam bakiyemizi gürüyoruz. Eğer başlangıçta bakiyenizi göremiyorsanız korkmayın. Ancak cüzdanınızı tamamen senkronize etmek için biraz süre tanıyın. Bu tür kurulumlarla her zaman olduğu kadar normal dengenize sahip olmalısınız. 

Önceden bir yedekleme yapmanı çok ama çok tavsiye ederim. Her zaman yanlış gidebilecek bir şeyler olduğundan dosyalarınız ile uğraşmalısınız. bir şekilde yanlış yaptığınızı bildiğinizden, her zaman dağınıklık edip etmediğinizden emin olmak için her zaman bir yedekleme yapın ve cüzdanınızı güvenli bir şekilde saklayın. eğer şimdi cüzdanı senkronize etmek için biraz zaman verirsek, Bakiyemiz bir kez daha olması gerektiği hali alacak.Sağ üste tıklayın. 

Şimdi kontrol listelerini görüyoruz. Eğer bu simge kabolursa, ağınız ile tam olarak senkronize olduğunuz anlamına gelir. Ve çevirimiçi bağlantıyı tüm yeni işlemlerimizde görebiliriz Ve bakiyemizi görebiliriz ama yine de bu senkronizasyonu gerektirir. Bunun dışında cüzdanınız hemen hemen aynıdır. kişisel olarak sadece çok daha temiz ve güzel görünüyor. 

Bence bu harika bir şey biliyorsun. Bununla ilgiliz geri bildiriminizi çok isterim. Bu nedenle yorumlarda bana bildirin Umarım bu video size yardımcı olur, size iyi günler dilerim. Twitter ve Facebook gibi diğer resmi sosyal medya platformlarında bizi takip etmeyi unutmayın. TokenPay’e instagram ve Discord kanalları üzerinden abone olduğunuzdan emin olun. İyi günler dilerim. Hoşçakalın. 

Enjoyed this article? Check out more English Tutorials or in our International category, and stay tuned to TokenPay.com for more updates.