TokenPay

TokenPay Cryptocurrency New blockchain Wallet UI Install & Overview (Slovak)

By TokenPay Team | January 17, 2020, 2:15 PM

TokenPay Cryptocurrency New blockchain Wallet UI Install & Overview (Slovak)

TokenPay Cryptocurrency New blockchain Wallet UI Install & Overview (Slovak)

Zdravím všetkých, tu je Ruben a dnes vám ukážem novú TokenPay UI  peňaženku a dúfam, že ju nainštalujeme. Buďte si vedomý toho, že je pre aktuálnu verziu Windows.  Budete potrebova Windows 10, 64 bitovú verziu. Taktiež ju budeme vydáva aj pre Mac. Tak, ak nemáte Windows ale Mac, nemajte obavy. 

Je tu nová UI prichádzajúca  tiež pre Mac. Najprv musíte stiahnu zip súbor z Dropbox.  Takže vám poskytnem tento link, ktorý bude pod popisom a v komentároch aby ste si to inštalovali. Len si stiahnite zip súbor. Ako náhle je stiahnutý,  premiestnite TokenPay zip súbor do Vašej aktuálnej TokenPay zložky. Zavriem túto peňaženku. 

TokenPay Old Cryptocurrency Wallet UI
TokenPay Old Cryptocurrency Wallet UI

Tak a je to. Kliknem pravým na zip súbor a stlačím  rozbali tu. Ako náhle to bude spravené, môžete zip súbor odstráni a  môžete sa zbavi tokenpayd.exe. Takže tokenpay.exe si chcete necha, ale jedeného  s “d” na konci sa chcete zbavi. Tak sa týchto dvoch zbavme. Kliknite pravým na tokenpay.exe

Spusti ako administrátor. Dajte tomu nejaký čas na načítanie.  Nemusíte nič meni, okrem tohto. A je to tu. Teraz už vidíme nᚠcelkový zostatok. Nevystrašte sa na začiatku ak nevidíte vᚠ aktuálny zostatok. Ale dajte peňaženke nejaký čas než sa plne synchronizuje a potom by ste mali ma vᚠnormálny zostatok. 

Tiež ako vždy s takýmto druhom  inštalácie vežmi a vysoko odporúčam, spravte si zálohu predtým  než si spravíte neporiadok s vašimi súbormi. Vždy je tu niečo, čo sa môže  pokazi alebo nejakým spôsobom poruši alebo nejakým spôsobom spravíte niečo zle, viete.  Tak, vždy si vytvorte pre istotu zálohu, ak niečo pokazíte stále máte svoju peňaženku niekde bezpečne uloženú. 

Takže, ak teraz dáme peňaženke nejaký čas na synchronizovanie,  budeme v nej ma znova celý nᚠzostatok. Tak, klikneme pravým vpravo hore vidíme  chat zoznam, “catching up” – ak táto ikona zmizne znamená to plnú synchronizáciu s vašou sieou. 3 aktívne pripojenia, stakovanie  a TOR pripojenie online. 

Môžeme vidie všetky naše dosavadné transakcie a môžeme vidie  nᚠzostatok, ale znovu, potrebuje to synchronizáciu. Takže, okrem toho, že peňaženka je takmer rovnaká, je aj oveža prehžadnejšia  a oveža krajšia podža môjho názoru. Myslím, toto je, viete, skvelá extra vec a rád by som mal vašu spätnú väzbu. 

Tak mi dajte vedie v komentároch.  Dúfam, že vám toto video pomohlo. Chlapci, želám vám skvelý deň. Nezabudnite kontrolova  sociálne platformy od TokenPay, TokenPay Twitter, TokenPay facebook a TokenPay Instagram a TokenPay Discord. Uistite sa, že odoberáte tento  kanál. Prajem skvelý deň. Končím. Bye, bye.  

Enjoyed this article? Check out more English Tutorials or in our International category, and stay tuned to TokenPay.com for more updates.