TokenPay

TokenPay Coins Transfer Guide (Stealth to Normal, Normal to Stealth) [Ukrainian]

By TokenPay Team | January 18, 2020, 6:55 PM

TokenPay Coins Transfer Guide (Stealth to Normal, Normal to Stealth) [Ukrainian]

TokenPay Coins Transfer Guide (Stealth to Normal, Normal to Stealth) [Ukrainian]

Привіт! Як справи? З вами знову Рубен і сьогодні ми покажемо вам, як переказувати  з будь-якої індивідуальної адреси у вашому гаманці. З адреси-невидимки на звичайну, з звичайної  на адресу-невидимку, з звичайної на звичайну, з адреси-невидимки на адресу-невидимку і як переказувати  з приватного рахунку на ваш публічний рахунок. 

Давайте розпочнемо з переказу  з будь-якої індивідуальної адреси, яку ви обрали. Перейдіть в пункт меню «Wallets», далі «Send».  Тут обираємо вкладку «make payment» або «balance transfer» і натискаємо «Сoin control», потім клікаємо на «Select inputs». Отже, це моя  адреса-невидимка і я збираюсь обрати її. 

TokenPay Crypto Currency Wallet – Coins Control
TokenPay Crypto Currency Wallet – Coins Control

Отже, клікніть на вашій адресі-невидимці, якщо необхідно. Якщо в вас  декілька номерів, просто натисніть на стрілку і випаде список з усіма можливими.  Натисніть «OK». В «Pay to» введіть бажану адресу або адресу балансу. 

Нижче, якщо потрібно, повідомлення.  Суму, наприклад, 189 і заповнимо це поле.  Клікаємо «Send payment». З‘явиться підтвердження «Ви дійсно хочете зробити переказ на hoofdportemonnee default?».  Це основний наш гаманець. Підтверджуємо і на цьому все. 

TokenPay Blockchain Wallet – Balance Transfer
TokenPay Blockchain Wallet – Balance Transfer

Якщо тепер перейти до «Select inputs»,  побачимо, що токени були переказані з основної адреси-невидимки  на адресу за замовчуванням. Ось, начебто, і все. Маю надію, це відео допоможе вам.  Гарного дня! Я пішов, щасти!

Enjoyed this article? Check out more English Tutorials or in our International category, and stay tuned to TokenPay.com for more updates.