TokenPay

TokenPay Coins Transfer Guide (Stealth to Normal, Normal to Stealth) [Slovak]

By TokenPay Team | January 15, 2020, 7:59 PM

TokenPay Coins Transfer Guide (Stealth to Normal, Normal to Stealth) [Slovak]

TokenPay Coins Transfer Guide (Stealth to Normal, Normal to Stealth) [Slovak]

Hej, ako to ide chlapci? Tu je Ruben a dnes vám ukážem ako previes  z konkrétnej adresy vašej peňaženky z anonymnej na normálnu, z normálnej  na anonymnú, z normálnej na normálnu a z anonymnej na anonymnú, a ako previes  z privátneho účtu na vᚠverejný účet. 

Tak začnime s prevodom  z nejakej konkrétnej adresy. Pôjdete do peňaženky a tam pôjdete  do odosla. Tak tu buď vyberiete “make payment” alebo “balance transfer”  a potom stlačíte “coin control”, ďalej vyberiete “select inputs”, stlačíte “select inputs”. 

Tak toto je moja  anonymná adresa a idem si ju vybra. Stlačím anonymnú adresu. V prípade potreby ak  vám to ponúka niekožko možností, len stlačte šípkou na rozšírenie zoznamu. Stlačte OK. 

TokenPay Blockchain Wallet – Balance Transfer
TokenPay Blockchain Wallet – Balance Transfer

Prejdite na zaplatenie a zadajte požadovanú adresu spomínaného zostatkového prevodu alebo  celkovú sumu vo výške 189. Dobre. Vyplňte celkovú sumu. Pošlite platbu. Ste si istý, že chcete posla hoofdportemonnee default?  Je to v podstate hlavná peňaženka. 

Ano, ano. A je to tu, ak teraz pôjdeme do “select input”  môžete vidie, že TokenPay boli prevedené zo default anonymnej adresy  na default adresu. A to by bolo všetko. Chlapci, dúfam, že táto príručka vám pomohla.  Prajem vám skvelý deň. Končím. Bye, bye.  

Enjoyed this article? Check out more English Tutorials or in our International category, and stay tuned to TokenPay.com for more updates.