TokenPay

TokenPay Blockchain Explorer Guide (Ukrainian)

By TokenPay Team | January 19, 2020, 2:12 PM

TokenPay Blockchain Explorer Guide (Ukrainian)

TokenPay Blockchain Explorer Guide (Ukrainian)

Всім привіт! З вами Рубен і сьогодні ми поговоримо про досліджувач блоків (block explorer) TokenPay.  Як я вже помітив, дуже багато питань. Особливо щодо паперових гаманців людей, які не знають, як перевірити чи є їх депозит або нема.  Для того щоб перевірити, потрібно зайти на сайт Explorer.tpay.AI.  

Після завантаження сторінки, ви можете ввести свою адресу гаманця тут.  Щоб перевірити його, вам потрібно ввести вашу адрессу для поповнення. Для паперового гаманця  треба ввести загальний ключ, на якому знаходяться монети. Для інших версій гаманця ви використовуєте адресу для отримання. 

TokenPay Blockchain Explore
TokenPay Blockchain Explore

Наприклад, я перейшов  в меню «Receive», вибираю основний гаманець і натискаю скопіювати адресу.  Просто скопіював і вставив цю адресу сюди. Натискаю «Search» і перед нами уся інформація щодо того, скільки монет було відправлено, скільки отримано  і, звичайно, баланс наших монет «TokenPay». 

Причина, по якій тут вказано,  що на балансі 1145 монет, хоча в гаманці ми бачимо зараз 2369 монет,  в тому, що ця кількість може розповсюджуватись на інші адреси. Перейдемо в «Make payment»,  далі клікнемо на «Coin control» и виберемо «Select inputs». Тут ми побачимо мій загальний баланс і  він буде дійсно вірним. 

TokenPay Staking Wallet – Coins Control
TokenPay Staking Wallet – Coins Control

Таким чином, ви можете дуже легко перевірити скільки у вас на балансі.  Також можете перевірити правильність вашого депозиту на паперовому гаманці,  просто ввівши згенерований ключ сюди і побачите усі транзакції, які були виконані. Маю надію, це відео пояснило вам усе.  

Якщо у вас є додаткові питання, не соромтесь писати мені в Telegram.  Мій нік є внизу під описом. Я також додам посилання на досліджувач блоків,  щоб ви мали змогу перевірити. Ось, гадаю, і все. Не забувайте підписуватись на наш YouTube канал, перевіряти наші офіційні  сторінки в Telegram. Гарного дня! Я пішов. Бувайте.  

Enjoyed this article? Check out more English Tutorials or in our International category, and stay tuned to TokenPay.com for more updates.