TokenPay

TokenPay Blockchain Explorer Guide (Turkish)

By TokenPay Team | January 22, 2020, 2:34 PM

TokenPay Blockchain Explorer Guide (Turkish)

TokenPay Blockchain Explorer Guide (Turkish)

Herkese merhaba. Ben Ruben. Özellikle nasıl kontrol edileceğinden emin olmayan kişilerin kâğıt cüzdanlarıyla ilgili pek çok soru gördüğüm için TokenPay bloğunun hakkında konuşacağım. Depozito cüzdanı üzerinde çalışıyorsa, kontrol etmek için Explorer.tpay.AI/ adresine gidin.Siteye bir kerede girebildiyseniz isabetli girdiniz. 

kontrol etmek için adresinizi buraya girebilirsiniz. Paper hesabınız için para yatırma adresinizi girmeniz gerekiyor. Genel anahtarınızı, belirteçleri yerleştirdiğiniz ve masaüstü cüzdanını veya alma adresini kullandığınız başka bir şeyi girmek istediğinizde, mesela benim aldığım adrese gidiyorum. 

Headwallet varsayılanına gidiyorum. Ve adres kopyalama kısmına tıklıyorum. Adresi kopyalayıp buraya yapıştırıyorum. Daha sonra arama butonuna tıklıyorum. Ve daha sonra toplam alınan ve gönderilen TokenPay ve token ödeme bakiyesi miktarını görüyoruz. Ve bu doğru.

1145 yazdığını söylese bile, burada 236 param var çünkü diğer adreslere de yayılabiliyor, ayrıca ödeme jetonu kontrolü de yapabiliyor. Girişleri seçip toplam miktarımı burada görebilirsiniz ve gerçekten doğru.

TokenPay Staking Wallet – Coins Control
TokenPay Staking Wallet – Coins Control

Bu şekilde çok basitçe sadece ne kadar bakiyeniz olduğunu kontrol edebilirsiniz Elinizde bulunan genel anahtarınızı girerek kağıt cüzdanınızdaki para yatırma işleminizin doğru yapıldığını buradan kontrol edebilirsiniz. Ve burası yapılan tüm işlemleri size gösterecektir. Bu videoda umarım ihtiyacınız olan bilgile ulaşabilmişsinizdir.

Eğer daha fazla sorunuz var ise Telegram üzerinden bana sormaya çekinmeyin. Telegram kullanıcı adımı videonun altında sizinle paylaşacağım. Buradan kontrol edebilirsiniz. Kanala abone olmayı unutmayın. Ve resmi TokenPay Twitter ve Facebook adreslerini takipte kalarak, daha fazla bilgi edinebilir ve güncel kalabilirsiniz. İyi günler diliyorum. Hoşçakalın.

Enjoyed this article? Check out more English Tutorials or in our International category, and stay tuned to TokenPay.com for more updates.