TokenPay

TokenPay Blockchain Explorer Guide (Slovak)

By TokenPay Team | January 16, 2020, 7:49 PM

TokenPay Blockchain Explorer Guide (Slovak)

TokenPay Blockchain Explorer Guide (Slovak)

Zdravím všetkých, tu je Ruben a dnes vám poviem o block Explorel TokenPay-u.  Ako som videl veža otázok, špeciálne s papierovými peňaženkami žudí, ktorí si neboli istý ako skontrolova, či ich je vklad bol spracovaný na ich peňaženku. Tak  pre kontrolu pôjdete na stránku explorer.tpay.ai/ a stlačíte enter. 

Po príchode na stránku tu môžete vloži vašu adresu. Aby sme to  skontrolovali, budeme potrebova vašu depozitnú adresu. Takže pre papierovú peňaženku  zadáte vᚠvšeobecný kžúč, na ktorý ste umiestnili tokeny a umiestnili do peňaženky v počítači alebo niekde inde. 

Použijete doručovaciu adresu, napríklad ja  idem použi moju doručovaciu adresu “headwallet default” a stlačím “copy”  Jednoducho skopírujem a tu prilepím adresu a stlačím “search”. Potom už vidím celkovo odoslané TokenPay, celkovo prijaté  TokenPay a zostatok TokenPay

A je to správne. Dôvod, prečo to  rozprávam, trebárs tu je 1145, hoci tu to ukazuje že mám 2369 mincí.  Je to preto, lebo to môže by rozšírené o ďalšie adresy ako aj platby. Choďte na “Make payment“,  “Coin control” a stlačte “inputs”, a tak tu môžete vidie moju celkovú sumu. A tá je správna. 

TokenPay Staking Wallet – Coins Control
TokenPay Staking Wallet – Coins Control

Takže toto je vežmi jednoduchá cesta ako skontrolova aký máte  zostatok a tiež môžete skontrolova, či vᚠvklad na papierovú peňaženku  prebehol správne. Jednoduchým vložením všeobecného kžúča sem vám to ukáže všetky transakcie, ktoré prebehli. Tak, dúfam, že bolo pre vás toto video zrozumitežné  chlapci. 

Ak máte stále otázky neváhajte ma kontaktova na telegram.Moje @  meno je pod popisom. Taktiež sem pripnem link na Explorer, ktorý si musíte skontrolova. A to by bolo všetko.  Nezabudnite odobera YouTube kanál, kontrolujete oficiálne stránky TokenPay, Twitter a FaceBook a pridajte sa k nám na telegram. Prajem skvelý deň. Končím.  Bye, bye.  

Enjoyed this article? Check out more English Tutorials or in our International category, and stay tuned to TokenPay.com for more updates.